O nas

Kilka słów o naszej firmie

Doświadczenie i profesjonalizm

Wyprzedzamy konkurencję dzięki bogatemu doświadczeniu z budowaniu stron internetowych i pozycjonowaniu lokalnym. Sprawia to, że jesteśmy jednym z liderów wśród firm, które oferują usługi związanie z tworzeniem oraz promocją w internecie.

300+

Zrealizowanych zleceń

300+

Zadowolonych klientów

6+

Lat doświadczeń

Wiemy co robimy

Nasz zespół od lat zajmuje się budowaniem, optymalizacją i pozycjonowaniem lokalnym stron internetowych. Stawiamy Twój sukces na pierwszym miejscu, możesz więc liczyć na najwyższą jakość naszych usług i całkowite zaangażowanie w projekt! Dokładnie przeanalizujemy Twoje cele oraz potrzeby i ukierunkujemy się właśnie na nie. Możesz więc liczyć na naszą pomoc w każdej kwestii związanej ze stronami WWW!

DragonMedia - Strony WWW, Marketing Firm w Oferteo.pl
DragonMedia - Strony WWW, Marketing Firm w Oferteo.pl

Oferujemy Ci

Profesjonalizm w każdym calu, zaangażowanie w projekt. bezpłatną pomoc na każdym etapie zlecania, ale także i po!

Dlaczego warto?

Niskie Ceny

Nie obdzieramy z klienta! Klient ma być zadowolony z każdej usługi jak i ceny. Oferujemy konkurencyjne ceny względem konkurencji.

Pomoc 24/7

Zapewnimy Ci stałą pomoc 24/7 nawet po ukończeniu zlecenia nie zostawimy Cię samego. Dbamy o kontakt z naszymi klientami.

Czas

Nie potrzebujemy 3 tygodni, by stworzyć stronę WWW! Rzeczy niemożliwe robimy od ręki.

Zdecydowany?

Nie marnuj czasu, zadzwoń do nas lub napisz maila a my przedstawimy Ci najlepszą ofertę, która pobije na głowę konkurencję!

Co mówią o nas klienci