Prowadzenie Social Media

PROMOCJA MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Social media są świetnym sposobem na reklamę i pozyskiwanie nowych klientów. Umiejętne zarządzanie kontami na mediach społecznościowych i wykorzystywanie ich zalet pozwoli Ci sięgnąć po klientów, do których być może nie byłbyś w stanie dotrzeć w inny sposób. Ponadto social media są doskonałym sposobem na budowanie długotrwałych relacji z Twoimi fanami. Wiele badań udowodniło, że ludzie chętniej korzystają z usług tych firm, które obserwują na mediach społecznościowych oraz chętniej poleca je znajomym.
Dlaczego powinieneś postawić na promocję w social mediach? 

  • Niewielkie koszty kampanii
  • Tworzenie relacji i kontakt z klientem
  • Budowanie świadomości marki

Thoughtful

Ipsum amet - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec non porttitor nunc. Curabitur et mattis. Maecenas sit amet ipsum dolor tellut!

Professional

Maecenas sit - nulla amrt glavrida ipsum dolor amet commodo tellut consectetur elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo nibh tellus adipiscing.

Powerful

Ipsum dolor adipiscing elit. Donec non porttitor nunc. Curabitur et mattis. Maecenas sit amet commodo lorem tellut!

Jakie są zalety promocji w social mediach?

Najbardziej oczywistą korzyścią jest dostęp do olbrzymiego źródła konsumentów, do których możesz dotrzeć ze swoją ofertą. Social media to również świetny sposób na prowadzenie dialogu z klientami i budowanie korzystnego wizerunku marki w Internecie.

Firmy zdobywają sympatię swoich fanów różnymi akcjami, jak choćby wspieranie działań charytatywnych czy deklaracja solidarności z ludźmi, którzy zostali w jakiś sposób poszkodowani. W ten sposób buduje się prawdziwą relację z klientem, która przekłada się na popularność marki.

Największą zaletą mediów społecznościowych jest brak kosztów, które generują inne metody promocji.

mobile-notification-icons-man-woman-using-cell-phone

Same plusy

Tania Strona Internetowa

Świadomość marki

Media społecznościowe to najlepszy sposób na zapisanie się w pamięci odbiorców. Twoje posty będą regularnie pojawiać się na tablicach ludzi, którzy Cię obserwują.

Brak ograniczeń

Publikując treści w social mediach możesz zyskać nowych odbiorców, którzy być może nie dotarłyby do Ciebie w inny sposób. Każdy z nich może być klientem, który zainteresuje się Twoją ofertą.

Kontakt z klientem

Media społecznościowe to także najszybszy i najprostszy sposób kontaktu z klientem. Będziesz mógł na bieżąco odpowiadać na ich pytania i potrzeby, co również zwiększy zaufanie do Twojej firmy.

Lepsze wyniki sprzedażowe

W social mediach pozyskasz klientów przy bardzo niskim lub zerowym nakładzie finansowym. Więcej klientów to również większe zyski dla Twojej firmy.

Social Media dla Firm

To nie problem dla nas!

Co mówią o nas klienci?