/

30 marca, 2023

Jak powinna wyglądać firmowa strona internetowa?

Jak powinna wyglądać firmowa strona internetowa?
5/5 - (35 Głosów)

Jak powinna wyglądać firmowa strona internetowa?

Chcesz odnieść sukces w biznesie? Strona internetowa to Twoja wizytówka, dlatego warto o nią zadbać. Niezależnie od tego, czy to sklep internetowy, czy informacyjna strona internetowa Działdowo, Twój serwis powinien być reprezentacyjny. Jak powinna wyglądać firmowa strona internetowa? Zobacz sam!

Przejrzystość

Gdy ktoś po raz pierwszy trafia na Twoją stronę internetową, prawdopodobnie jeszcze niewiele o Tobie wie. Dobra witryna to taka, na której odwiedzający już po kilku sekundach wie, co robisz Ty i co chcesz, żeby zrobił on. Wystarczy spojrzeć na dowolny serwis informacyjny taki jak strona WWW Działdowo (www.dzialdowo.pl). Wchodząc na niego, od razu wiesz, czym się zajmują i czego od Ciebie oczekują. Bez żadnych utrudnień i zamieszania. Twoja firmowa strona powinna mieć podobną przejrzystość.

Prosty adres

Wymyślając adres dla swojej strony nie trzeba wymyślać koła na nowo – przede wszystkim chcesz, by ludzie mogli Cię łatwo znaleźć. Stwórz krótki i prosty adres z nazwą Twojej firmy, aby użytkownicy mogli znaleźć Twoją witrynę bez zbytniego nakładu pracy. Jeśli chcesz stworzyć rozpoznawalną markę w internecie, nie obędzie się bez chwytliwego adresu, który łatwo zapamiętać.

Profesjonalny branding

Niektóre małe firmy nie doceniają znaczenia marki. Od nazwy domeny po kolory, które wybierzesz – wszystko, co reprezentuje Twoją firmę, powinno być spójne. Pomaga to innym zidentyfikować Cię i zapamiętać. Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, dobra kompozycja witryny to podstawa.

Niech Twoim logiem zajmie się profesjonalny grafik, a kolory, czcionki i obrazy w Twojej witrynie powinny odzwierciedlać Twoją markę.

Prosta nawigacja

Jeśli chodzi menu witryny, jest naprawdę wiele opcji do wyboru. Interfejs może być rozwijany lub przyjąć formę klasycznego hamburgera. Nie ma znaczenia, jaki typ wybierzesz. Ważne jest, aby użytkownicy mogli łatwo znaleźć to, czego potrzebują. Twoja nawigacja powinna być prosta i intuicyjna zarówno pod względem projektu, jak i sposobu organizacji stron. W ten sposób zachęcisz odwiedzających do tego, by częściej zaglądali na Twoją stronę i robili zakupy.

Tworzymy strony www – Działdowo i nie tylko!

Chcesz, by Twoja marka rozbłysła w internecie niczym supernova? Pozwól nam zająć się Twoją internetową wizytówką! W DragonMedia tworzymy szybkie i estetyczne strony internetowe (Działdowo i inne miejscowości) dostosowane do Twojego biznesu.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i powierz nam swój projekt!