/

18 kwietnia, 2023

Dlaczego dobry hosting jest ważny?

Dlaczego dobry hosting jest ważny
5/5 - (23 Głosów)

Dlaczego dobry hosting jest ważny?

Dziś każda odnosząca sukcesy firma ma dobrze działającą stronę internetową. Jednak do tego potrzebny jest dobry hosting – jak Twoja strona ma przyciągać klientów, jeśli na każdym kroku będą natrafiać na problemy techniczne? Dowiedz się, dlaczego hosting jest ważny dla Twojej witryny!

Krótki czas ładowania strony

Twoja strona działa wolno? Nie zrobisz tym zbyt dobrego wrażenia u tych, którzy akurat na nią trafili. Prędkość działania Twojej witryny ma ogromne znaczenie. Powolne otwieranie się zakładek odstrasza potencjalnych klientów, co z pewnością źle wpłynie na wyniki Twojej firmy. Co więcej, na słabych hostingach często pojawiają się awarie i problemy techniczne, które także mają negatywny wpływ na Twój wizerunek.

Szybka strona z dobrym hostingiem zbuduje wrażenie profesjonalizmu i zachęci odwiedzających tego, by zostali na niej na dłużej.

Większe bezpieczeństwo

Wybierz renomowany hosting z bezpiecznym adresem IP i możliwością włączenia protokołu HTTPS. Zapewnia on bezpieczną transmisję danych i pozwala na automatyczne szyfrowanie wszystkich informacji przesyłanych przez Twoją witrynę. Dzięki temu hakerzy nie będą w stanie uzyskać dostępu do poufnych czy osobistych informacji przesyłanych przez Twoją stronę. Z kolei Twoi użytkownicy będą mieli większe poczucie bezpieczeństwa. Dlaczego? Bo informacje, które przesyłają za pośrednictwem Twojej witryny, będą ukryte przed niepożądanymi osobami.

Kopie zapasowe

Jeśli zdecydujesz się na profesjonalną platformę hostingową z dobrą reputacją, to Twoja witryna będzie chroniona dzięki regularnym kopiom zapasowym. W przypadku ataku lub problemów z serwerem będziesz miał możliwość przywrócenia swoich informacji korzystając z zapasowych plików hosta.

Dzięki temu możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja strona jest zabezpieczona i chroniona przed potencjalnymi zagrożeniami.

Hosting JDM – nowe życie dla Twojej strony

Szukasz niezawodnego hostingu, który zapewni Twojej stronie internetowej wydajność i bezpieczeństwo? JDM jest świetnym wyborem! Darmowe przeniesienie strony, codzienne kopie zapasowe i bezpłatny certyfikat SSL to tylko niektóre z funkcji, które sprawiają, że hosting JDM wyróżnia się na tle konkurencji.

Dzięki protokołowi HTTP/2, dyskom NVMe i Optane oraz trójpoziomowej pamięci podręcznej Twoja strona internetowa będzie działać szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. A jeśli chodzi o bezpieczeństwo, JDM wyprzedza konkurencję dzięki najwyższemu poziomowi ochrony i snapshotom.

Wybierz hosting JDM i powierz swoją stronę DragonMedia, a otrzymasz domenę zupełnie za darmo – na cały rok!

 

Skontaktuj się z nami!